Ми використовуємо інформацію, що зберігається в файлах куки, для найбільш комфортного перегляду нашого сайту.

ЦІНИ НА МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ

У нашій Лікарні вартість послуги підтверджується і встановлюється індивідуально. Дані ціни є орієнтаційними і залежать від характеру медичної послуги і стану здоров’я пацієнта. Після огляду медичної документації пацієнта встановлюється остаточна ціна. Лікування оплачується тільки в тому випадку, коли пацієнт будучи вже на місці, вирішить піддатися медичній процедурі і виразить письмову згоду. Треба взяти до уваги, що ціна залежить не тільки від характеру медичної послуги, але  також від тривалості госпіталізації після операції, яка може відрізнятися в індивідуальних випадках.

Важливо, що після завершення медичної процедури і видачі опису процедури, з пацієнтом детально обговорюється результат з подальшими рекомендаціями. У нашій Лікарні не застосовується  додаткова маніпуляційна оплата за медичну послугу.
Наші спеціалісти, це персонал найвищого рівня, у якого відповідний досвід. Лікарня забезпечує сучасне медичне обладнання і повну безпеку. Докладаємо всіляких зусиль, щоб якість наших медичних послуг була на якнайвищому рівні і відповідала світовим стандартам.

Як сконтактуватись з нами, щоб зясувати ціну медичної послуги?

Для отримання орієнтаційного підрахунку ціни на медичну послугу ви повинні спочатку звернутися до Лікарні електронною поштою:

j.malec@szpitaljp2.krakow.pl

або телефоном +48 12 614 22 64

Ядвіга Зайонц володіє українською мовою і вона на початковому етапі є посередником у контакті з лікарем.